Με το t-shirt “να σε αγαπάς” της illustrator Missy Merida.
Δωρεάν με αγορές 70€ και άνω.
Η Έλενα Καρανικολού στην πραγματικότητα (και στα όνειρα) ακούει μόνο στο Μissy Merida. Ονειροβατεί από τότε που θυμάται τον εαυτό της, έτσι και έπεισε τον εαυτό της πως μπορεί να ζωγραφίζει όλα εκείνα που αισθάνεται. Ζει στην Αθήνα, είναι αυτοδίδακτη εικονογράφος, μητέρα, σύζυγος και σκυλομαμά. Πιστεύει στους μονόκερους και συλλέγει ουράνια τόξα, ηχογραφεί τυχαία γέλια και ελπίζει πως μια μέρα δεν θα χρειάζεται να παλεύουμε πια για τα αυτονόητα.
Περισσότερα για την εικονογράφο: missymerida.gr
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι η BEE FACTOR θα παραμείνει κλειστή από τις 10/08 έως και τις 18/08. Οι παραγγελίες που θα γίνουν αυτό το διάστημα θα αποσταλούν με σειρά προτεραιότητας από τις 19/08.
Καλό καλοκαίρι!